2℃ açık
Ankara Hava Durumu

Kongre Duyuruları

13. Ulusal Yara Kongresi

Son Güncelleme : 16 Eylül 2019 10:09



Kongre Tarihi: 13 Aralık-16 Aralık 2018
Kongre Şehri: Antalya/Türkiye
Kongre Yeri: Gloria Kongre Merkezi
Kongre Web Sitesi: http://www.yarakongresi2018.org/

Değerli Yara Dostları,

Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği tarafından düzenlenen 2018 yılı Ulusal Yara Kongresi 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya, Gloria Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Bilimsel içerik ve katılım sayısı olarak her yıl çıtanın giderek yükseldiği kongrelerimizin devamı olacak kongremizi bu sene disiplinler arası bir çerçeveye öncelik vererek "Her Yönüyle Yara" sloganı ile yapılandırıyoruz.

Kronik yara perspektifinden, aşırı dermal skarlaşmaya, yaranın psikolojik, ekonomik ve sosyal sonuçlarından yara bakımındaki teknolojik yeniliklere kadar bütüncül bir bakış açısıyla nitelikli bir uluslararası toplantı sizi bekliyor olacak.

Yara ve yara bakımı konusu, klinik ve temel bilim alanında, kesintisiz olarak birçok gelişmenin yaşandığı ve bu gelişmelerin hızla yeniliklere ve değişimlere dönüştüğü nadir alanlardan birisidir. Heyecan ve mutlulukla duyurduğumuz toplantımızda yara iyileşmesi ve tedavisine ait gelişmeleri ve yenilikleri takip etme fırsatı bulacaksınız.

Sabır, bilgi ve ekip çalışması gerektiren yara tedavisinin tüm paydaşlarını “13. Ulusal Yara Kongresi”ne davet etmekten Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği ve şahsım adına mutluluk duyarım.

Prof. Dr. Ahmet Demir
Kongre Başkanı

Etiketler: yara, yara kongresi, antalya, yara bakımı , doku onarımı, ulusal yara kongresi, her yönüyle yara, doku onarımı derneği

Çok Görüntülenenler