16℃ parçalı bulutlu
Ankara Hava Durumu

Kongre Duyuruları

4. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi

Son Güncelleme : 16 Eylül 2019 10:09Kongre Tarihi: 06 Aralık-08 Aralık 2018
Kongre Şehri: Belek,Antalya/Türkiye
Kongre Yeri: Susesi Luxury Resort Hotel
Kongre Web Sitesi: http://tibbitedarikkongresi.org/

Değerli sağlık yöneticileri;

Başarılı ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti için, kaynakların verimli kullanılması ve uluslararası standartlarda tedarik zinciri ve stok yönetiminin önem kazandığı günümüzde; Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimiyle ilgili sorunları tartışmak, yeni teknolojileri takip etmek ve başarılı uygulamaları paylaşmak amacıyla gerçekleştirilen Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresinin dördüncüsü; 6-8 Aralık 2018 tarihinde yine Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Tedarik zinciri ve stok yönetiminde zaman, mekân ve mali kaynakların doğru ve verimli kullanılması en önemli konudur. Ülkemizde bu konuda ilerleme kaydeden kurumların bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak, yeni teknolojiler ve başarılı uygulamaların sağlık yöneticileri ile paylaşılması, sektöre ürün ve hizmet sunan firmalarla sağlık yöneticilerinin aynı platformda buluşturmak bu kongrenin öncelikli amacını oluşturmaktadır.

Bu kapsamında geçen üç yılda gerçekleştirilen paneller, çalıştaylar, kurslar, bildiriler ve yayınlarla bu alandaki uygulama ve çözümlere bakışta ortak bir anlayış ve farkındalık geliştiğini gözlemlemekten son derece mutluyuz.

Bu 4. kongrede, öncekilerde olduğu gibi; satınalma, lojistik, stok takibi, kayıt, denetim, finansman ve bilişim alanlarında eğitim ve bilgi paylaşımının yanısıra; sağlık sektöründe yeni ürün, hizmet ve teknolojilerin sergilendiği, tedarikçilerle kullanıcıların bir araya geldiği iyi bir platform olacaktır.

6-8 Aralık 2018 tarihinde Antalya’da yapacağımız; 4. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi vesilesiyle tüm sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayıcıları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Cevdet ERDÖL
SBU Rektörü / Kongre Başkanı

Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ
S.B. Müsteşarı / Kongre Başkanı

Etiketler: 4. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi , tıbbi tedarik zinciri yönetimi, kongre, sağlık yöneticileri