2℃ açık
Ankara Hava Durumu

Kongre Duyuruları

8. Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresi

Son Güncelleme : 16 Eylül 2019 10:09Kongre Tarihi: 14 Aralık-16 Aralık 2018
Kongre Şehri: Ankara/Türkiye
Kongre Yeri: Green Park Hotel
Kongre Web Sitesi: http://www.tiroidkongresi2018.org/

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri bu yıl 14-16 Aralık 2018 tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan 8. Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresine, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği adına davet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Bu kongre, tiroid hastalıklarına ilgi duyan ve bu hastalıkları çözmeye çalışan uzmanları ve bilim insanlarını biraraya getiriyor. Kongrede tiroid hastalıklarıyla ilgili çelişkili konuları ve çözüm yolllarını tartışma fırsatı bulacağız.

Kongre bilimsel programı; tartışmalı konuları ve yeni ortaya konulmuş gelişmeleri bulacağımız sempozyum ve konferanslardan oluşuyor. Tiroid Kongresinin, tiroid hastalıklarının tanı ve tedavisindeki son gelişmelerle ilgili kapsamlı bir güncelleme sağlayacağına inanıyoruz. Diğer taraftan meslektaşlarımızın çalışmalarını sunacakları poster ve sözel bildiri oturumları da kongreye ayrı heyecan katacaktır.

Kongre programı öncesinde İleri Seviye Tiroid Ultrasonografi Kursu düzenliyoruz. Daha önceki yıllarda da başarıyla yapılmış olan ve konusunda deneyimli arkadaşlarımızın görev alacağı bu kurs, tiroid ultrasonografisindeki gelişmeler yanı sıra, günlük pratikte çok gerekli bilgileri ve uygulamaları örnek olgular eşliğinde bizlere öğrenme fırsatı sağlıyor.

Bilimsel olarak aradığımızı bulabileceğimiz, bunun yanısıra dostluklarımızı daha da geliştireceğimiz ve iyi duygularla hatırlayacağımız bir Tiroid Kongresi yaşamak için, Aralık ayında güzel şehrimiz başkent Ankara’da birarada olmayı ümit ediyoruz.

Saygılarımızla


Prof. Dr. Sevim Güllü                                                   Prof. Dr. Ersin Akarsu
Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma                            8. Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresi
Derneği Başkanı                                                          Bilimsel Kurul Başkanı

Etiketler: Tiroid Hastalıkları , kongre, Tiroid , Tiroid Hastalıkları Kongresi, endokrinoloji, mebobalizma, tiroid kongresi

Çok Görüntülenenler