2℃ açık
Ankara Hava Durumu

Kongre Duyuruları

İstanbul Üniversitesi 8. Kadın Doğum Günleri

Son Güncelleme : 16 Eylül 2019 10:09Kongre Tarihi: 06 Aralık-09 Aralık 2018
Kongre Şehri: İstanbul/Türkiye
Kongre Yeri: Radisson Blu Şişli Hotel
Kongre Web Sitesi: http://www.istanbulkadindogum2018.org/

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye'nin en köklü ve öncü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi'nin iki tıp fakültesi, İstanbul Tıp Fakültesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, kuruluşlarından günümüze kadar ülkemiz ve yurtdışında büyük başarılar gösteren değerli bilim insaları yetiştirmiş ve tıp alanında her zaman öncü olmuş bilim yuvalarıdır. Bu bağlamda, kadın hastalıkları ve doğum konusunda da 2011 yılından bugüne gelenekselleşmeye başlamış "İstanbul Üniversitesi Kadın Doğum Günleri"ni düzenlemektedir. Bu yıl sekizincisi yapılacak olan toplantımız, 6-9 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecektir.

Hepinizin bildiği gibi, Üniversitemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalları, farklı bilim dalları şeklinde çalışmalarını sürdürmektedir ve konusunda değerli çalışmaları olan ve ciddi deneyimleri bulunan öğretim üyelerine sahiptir. Bu deneyimlerin paylaşıldığı bilimsel şölende sizlerle birlikte olmaktan sonsuz mutluluk duyacağımızı özellikle belirtmek istiyoruz.

Toplantı formatı, her zaman olduğu gibi kongre öncesi kurslar, son gelişmelerin tartışıldığı planlı oturumlar, paneller ve siz değerli katılımcıların bilimsel çalışmalarının sunumları şeklinde olacaktır.

Her yaptığımız güzel işte büyük payı olan ebe ve hemşire arkadaşlarımız, bugüne kadar olduğu gibi bu toplantımızda da bizlerle birlikte olacaktır. Kendi konularında ve çalışma alanlarında bilimsel toplantılarını yapacaklar ve bunları bizlerle paylaşacaklardır. Kendileri ile birlikte çalışmaktan her zaman gurur duyduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz.

Sizleri, köklü bir bilim kuruluşu olan üniversitemiz kadın doğum klinikleri adına toplantımıza davet ediyor, bilimsel bir şölende hep birlikte olmaktan mutluluk duyacağımızı tekrar belirtmek istiyoruz.

Güzel bir İstanbul kışında buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızla,

Atıl YÜKSEL

Kongre Başkanı

İstanbul Tıp Fakültesi

Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı

Altay GEZER

Kongre Başkanı

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı

Samet TOPUZ

Kongre Sekreteri

İstanbul Tıp Fakültesi

Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı

Hakan SEYİSOĞLU

Kongre Sekreteri

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı

Etiketler: İstanbul Üniversitesi 8. Kadın Doğum Günleri , kadın doğum, istanbul üniversitesi , doğum anabilim dalları, kadın hastalıkları, kadın doğum günleri

Çok Görüntülenenler