2℃ açık
Ankara Hava Durumu

Kongre Duyuruları

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 2. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu

Son Güncelleme : 16 Eylül 2019 10:09Kongre Tarihi: 08 Aralık 2018
Kongre Şehri: Ankara/Türkiye
Kongre Yeri: Wyndham Otel
Kongre Web Sitesi: www.anestezisempozyumu.org

Değerli Meslektaşlarım,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 2. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu’nu sizlerin değerli katılımlarıyla 8. Aralık 2018 tarihinde Wyndham Ankara Otel’de gerçekleştireceğiz. Üniversite bünyesinde düzenlenen bir sempozyum olmasına karşın, geçen sene gerçekleştirdiğimiz ilk sempozyumumuz yoğun katılımlı ve başarılı olarak gerçekleşmiştir. Bu yılda sizlerden aynı ilgi ve desteği bekliyoruz.

Anabilim Dalımızın yapmış olduğu bu sempozyumun amacı, sağlık alanında en geniş kapsamlı eğitim faaliyeti yürüten ve her geçen gün yeni bölümlerin açıldığı uluslararası bir üniversitenin mensupları olarak yurt içi ve yurt dışındaki tüm sağlık uygulama merkezlerinde çalışan eğitim/öğretim görevlileri, uzman ve asistan doktorları bir araya getirmek, bilimsel etkileşimi arttırmak ve bilimsel bilgiyi paylaşma misyonunu yerine getirmektir.

2.Sempozyumumuzun ana teması “Anestezi ve perioperatif Sorunlar”: Hastaların anesteziye hazırlanmasından postoperatif derlenme ve gereğinde yoğun bakım tedavisine kadar devam eden süreçteki güncel gelişmeleri, bilim ve teknolojideki yenilikleri tartışmayı amaçlamaktadır.

Varlığınızla bizi mutlu edeceğiniz 2. sempozyumumuza sizleri davet ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Osman Ekinci
SBÜ Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı

Etiketler: sağlık bilimleri, anesteziyoloji , reanimasyon sempozyumu , ankara, sağlık alanı, uluslararası, Anestezi ve perioperatif Sorunlar

Çok Görüntülenenler