16℃ parçalı bulutlu
Ankara Hava Durumu

Kongre Duyuruları

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 40. Ulusal Kurultayı

01 Ağustos 2018 12:38Kongre Tarihi: 17 Ekim-21 Ekim 2018
Kongre Şehri: Antalya/Türkiye
Kongre Yeri: Gloria Kongre Merkezi
Kongre Web Sitesi: http://www.plastikcerrahi2018.org

Değerli Meslektaşlarım,

40. Ulusal Kurultayımızı 17-21 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştireceğiz. Plastik Cerrahi’nin tüm alanlarına yer vereceğimiz toplantıda “Cerrahi ve Cerrahi Olmayan Estetik Girişimler” de zengin bir programla işlenecek.

Ülkemizden ve yurtdışından katılan yetkin konuşmacılarımız ve yoğun talep gören konulardan oluşan programımızla; Kurultayda yüksek bir bilimsel seviyeyi yakalamayı hedefliyoruz.

Bu yılki Kurultayımız, 40. Yılımızı doldurmanın ağırlığına yakışan şekilde planlandı. Yeniliklerimizin, kolaylaştırıcı bazı uygulamaların da ilginizi çekeceğini düşünüyoruz:

Çok sayıda Deneyim Aktarım Sınıfı / Master Class hazırladık ve bunları gün içerisine de dağıttık. Yurtdışı konuşmacılarımızı artırdık. Oturumları interaktif olacak şekilde planlandık, serbest bildiri oturumlarını deneyimli konuşmacılarla daha cazip hale getirdik.

Soru ve katkıların elektronik iletileceği ve kurultay programının uygulama üzerinden takip edilebileceği bir sistem oluşturduk. Etkinlikleri rahatça takip edebilmeniz için salon sayısını ikiye indirdik.

Kurultayda yüksek talep gören bölümlerimiz yine devam ediyor; kongre öncesi kursları, deneyim aktarım sınıfları/uydu sempozyumları, uzman ve asistan yarışmalarını 40. Kurultayımızda da bulacaksınız.

Olağan Genel Kurul Toplantısının da gerçekleşeceği Kurultayda yeni Dernek Kurullarımız seçilecek.

Ülkemiz, Estetik/Plastik Cerrahi uygulamalarında Dünyada ilk 8, Avrupa’da ilk 5’e giren çok önemli bir konumdadır. Çıtayı daha da yükseltmek, geldiğimiz noktanın hakkını vermek, bilgi, donanım paylaşımlarıyla zenginleşmek için sizleri en geniş katılımla kurultayımıza bekliyoruz.

Sadece toplantılarla kurslarla değil, kahve sohbetleriyle, kurulan arkadaşlıklarla, Antalya’nın en güzel golf otellerinden biri olan otelimizin dinlendirici ortamıyla, akşam eğlencelerimizle çok güzel bir kurultay süreci geçireceğimizden eminim.

Derneğimizin bu özel etkinliğinde, aramızda olmanızı, meslektaşlarınızı davet ve teşvik etmenizi bekliyoruz. Antalya’da görüşmek dileğiyle.

Akın Yücel
TPRECD Başkanı

Etiketler: plastik rekonstrüktif , estetik cerrahi , ulusal kurultay , 40. ulusal kurultayı, antalya , plastik cerrahi