17℃ parçalı bulutlu
Ankara Hava Durumu

Kongre Duyuruları

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği 11. Ulusal Kongresi

Son Güncelleme : 31 Temmuz 2018 18:07

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, çalışma grubu olarak doğuşundan bu yana 17 yılı aşkın süredir, ülkemizin alanındaki en faal kuruluşudur. Derneğimiz, anneler ve bebeklerinin sağlığının korunması ve geliştirilmesi çerçevesinde, eğitimler düzenlemek, araştırmalara destek vermek, alanında yapılanların daha iyi ve daha doğru gerçekleşmesi için yol haritaları sunmak, çalışanların ve hizmet alanların medikolegal haklarını korumak için vardır.


Kongre Tarihi: 31 Ekim-03 Kasım 2018
Kongre Şehri: İstanbul/Türkiye
Kongre Yeri: Wyndham Grand Levent Hotel
Kongre Web Sitesi: www.tmftpkongre2018.org
Bilimsel Program:
01 Kasım 2018 Perşembe
02 Kasım 2018 Cuma
03 Kasım 2018 Cumartesi

Dernek ve Kongre Başkanı Prof. Dr. Yalçın KİMYA ,

Sayın Meslektaşlarımız,

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, çalışma grubu olarak doğuşundan bu yana 17 yılı aşkın süredir, ülkemizin alanındaki en faal kuruluşudur. Derneğimiz, anneler ve bebeklerinin sağlığının korunması ve geliştirilmesi çerçevesinde, eğitimler düzenlemek, araştırmalara destek vermek, alanında yapılanların daha iyi ve daha doğru gerçekleşmesi için yol haritaları sunmak, çalışanların ve hizmet alanların medikolegal haklarını korumak için vardır. Sizi davet etmekten onur duyduğum 31 Ekim - 3 Kasım 2018 tarihlerinde Wyndham Grand Levent Hotel İstanbul’da düzenlenecek XI. Ulusal Kongre’miz bu etkinliklerin en önde gelenidir. Yalnız üyelerine ve perinatoloji gönül verenlerine değil, tüm doğum hekimlerine ve anne-yeni doğan sağlığına yönelik bu çalışmalar sosyal ve ekonomik kaynak gereksinimindedir.

XI. Ulusal Kongremiz ve öncesi planlanan kurslar ile birlikte bu toplantının bilimsel düzeyinin ve katılımının çok yüksek olacağını düşünüyoruz. Kurumsal yapısı ve geçtiğimiz yıllardaki organizasyon başarıları ve ilişkileri ile derneğimiz üretken özelliğini ortaya koymuştur.

Kongre tarihlerini şimdiden kaydedip programınıza almanızı öneririz. 31 Ekim - 3 Kasım’da İstanbul’da buluşmak ümidi ile çalışmalarınızda başarılar, mutlu günler dileriz.

Etiketler: türkiye maternal fetal tıp , perinatoloji dernegi, ulusal kongre, kongre, istanbul